TUiR Warta S.A. Gniezno
ul. Roosevelta 58
Tel. 61-425-25-58
Kom. 506-930-593


Twoje położenie: Strona główna / Bezpieczne wakacje Warta Business Travel

drukujWARTA BUSINESS TRAVEL

Skierowana do pracodawców, którzy często delegują swoich pracowników za granicę a nie są w stanie przewidzieć rzeczywistego okresu ich pobytu za granicą kraju w skali całego roku.
 

Praktycznym i pomocnym w wielu sytuacjach dokumentem jest karta WARTA BUSINESS TRAVEL, którą otrzymuje się zawierając to ubezpieczenie. Ułatwia to i maksymalnie skraca wszelkie procedury związane z korzystaniem z ubezpieczenia w delegacji.

 

WARTA BUSINESS TRAVEL umożliwia ubezpieczenie się i korzystanie: ze zwykłej Karty Business Travel, z Karty Business Travel VIP


Zawierając umowę z WARTĄ deklarujesz liczbę osobodni, a potem ...

  • mając kartę zwykłą - przed wyjazdem wysyłasz tylko do nas wniosek podróżny: dokąd i na jak długo jedziesz. Kartę - BEZIMIENNĄ już masz lub dostajesz od swojego szefa-pracodawcy. Jeśli zaś za granicą potrzebujesz pomocy - możesz na nią liczyć po okazaniu naszej karty.
  • z Kartą Business Travel VIP jesteś bezpieczny przez cały rok. Możesz wyjeżdżać za granicę zarówno służbowo, jak i prywatnie. Nie musisz nas informować o każdym wyjeździe.

 

WARTA w żaden sposób nie ingeruje, nie wtrąca się, nie weryfikuje decyzji pracodawcy. To on szacuje ilość osobodni i decyduje dla kogo i kiedy uruchamiana jest ochrona ubezpieczeniowa.

Polisa WARTY:

  • pokrywa koszty leczenia nagłych zachorowań i następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • gwarantuje wypłatę świadczenia w związku z konsekwencjami nieszczęśliwego wypadku
  • rekompensuje utratę, zniszczenie lub uszkodzenie bagażu, a także fakt jego dostarczenia z opóźnieniem
  • refunduje koszty poniesione w związku z odwołaniem lub opóźnieniem lotu rejsowego,
  • umożliwia świadczenie usług assistance.

 

Specjalny zakres usług dostosowany jest do potrzeb pracodawcy np.: pokrycie kosztów podróży kolejnego pracownika w przypadku choroby delegowanego.


Centrum Alarmowe WARTA ASSISTANCE - czynne jest całą dobę. Wystarczy jeden telefon..


61 425 25 58
biuro@warta.gniezno.pl